3ds MAX jest jednym z najlepszych i najbardziej rozpowszechnionych programów do tworzenia grafiki trójwymiarowej, renderowania, animowania czy modelowania 3D.
Oferuje całą gamę zaawansowanych narzędzi, które w połączeniu z przyjaznym interfejsem doskonale nadają się do pracy zarówno początkujących użytkowników jak i profesjonalistów.

W swojej ofercie mamy do zaproponowania szkolenia o różnym stopniu zaawansowania dla zainteresowanych:

Autodesk 3ds Max Poziom I - obejmuje zapoznanie się z możliwościami programu 3DS MAX
, konfigurację programu, przestrzeń 3D, posługiwanie się podstawowymi narzędziami, modelowanie brył, nakładanie materiałów, oświetlenie sceny i ustawienia świateł.

Autodesk 3ds Max Poziom II - obejmuje praktyczne zastosowania programu 3DS MAX do zaawansowanego modelowania i wizualizacji komputerowej. Szkolenie porusza zagadnienia kompozycji statycznej i dynamicznej


Autodesk 3ds Max Poziom III - obejmuje zapoznanie się z możliwościami programu 3ds Max w zakresie animacji komputerowej: ustawienia kamer, animacji postaci, materiału, itp.
W naszej ofercie szkoleniowej są również dostępne szkolenia  skrócone (3 dniowe), jak i takie szkolenia kóre są dostosowane do potrzeb oraz umiejętności uczestników.


Zadzwoń lub napisz mail  i umów się na szkolenie!