Autodesk Revit Architecture to wydajne narzędzie do projektowania architektonicznego. Jest oparty na idei modelowania informacji o budynku (BIM) i oferuje pełen zakres funkcjonalności wymaganych przez nowoczesnego architekta.
Zastosowania:Rysunek budowlany, Kosztorysy, Renowacje, Koncepcje, Planowanie budowy i współpraca z wykonawcą, Projektowanie wnętrz, Projektowanie krajobrazu.

W swojej ofercie szkoleniowej posiadamy kilka stopni zaawansowania pracy w programie:

Revit Architecture Stopień I - przeznaczony dla początkujących użytkowników programu
Revit Architecture. Użytkownik poznaje sposób pracy z podstawowymi obiektami programu, które są wykorzystywane prawie w każdym projekcie takimi jak: ściany, stropy, drzwi, dachy i schody.

Revit Architecture Stopień II - przeznaczony dla użytkowników Revit Architecture, którzy poznali podstawy pracy z obiektami i chcą tworzyć projekty bardziej szczegółowe. Po zakończeniu kursu użytkownik powinien umieć utworzyć szczegółowy model budynku oraz jego fotorealistyczne wizualizacje.

Revit Architecture Stopień III -
przeznaczony jest dla średniozaawansowanych i zaawansowanych użytkowników programu Autodesk Revit Architecture, Structure i MEP, chcących w znacznym stopniu  poszerzyć swoją wiedzę na temat edytora rodzin revitowych.  Celem szkolenia jest zrozumienie zasad tworzenia rodzin revitowych ( różnych kategorii ), a przede wszystkim nauczenie się tworzenia ich w taki sposób, by odpowiadały założeniom programu i użytkownika.
W naszej ofercie szkoleniowej są również dostępne szkolenia  skrócone (3 dniowe), jak i takie szkolenia kóre są dostosowane do potrzeb oraz umiejętności uczestników.


Zadzwoń lub napisz mail  i umów się na szkolenie!